(0531) 784 76 50

Öfke Problemi, Şiddet ve Saldırganlık, İnatçılık ve Karşıt Gelme, Yalan Söyleme, Tırnak Yeme, Alt Islatma, pedagog, Tuvalet Alışkanlığı

Dikkat Dağınıklığı ve Hiperaktivite Bozukluğu, Öğrenme Güçlüğü, Sınav Kaygısı, Özgüven Sorunu, Derslerde Başarısızlık.

Bir Yakının Ölümü, Kayıp ve Yas Terapisi, Dayak ve Şiddet, Taciz, Tecavüz ve İstismar, Boşanma, Ağır Hastalık Kanser, Kaza, Arkadaş Problemleri.

Sosyal Fobi, Sınav Kaygısı, Çekingenlik ve Utangaçlık, İnternet ve Madde Mağımlılığı, Mutsuzluk, Akran İlişkilerinde Sorunlar, Takıntılar

SORUNLARINIZI ERTELEMEYİN!

Pedagog Desteği Almaktan Çekinmeyin

Halil Özgen bugüne kadar 8.000’den fazla aile (anne baba çocuk ergen) danışmanlığı yaptı. Bu çalışmalar sonucunda çocuk ve ergen sorunları çözümünde anne ve babalara destek oldu. Yurt genelinde yapmış olduğu seminerlerde ebeveynlere çocuk gelişimi konusunda doğru bilinen yanlışları anlattı. Anne babalara bilgilendirici ve önleyici danışmanlık hizmetleri verdi. Özellikle Anne baba tarafından duygusal ve ruhsal bütünlüğü psikolojik açıdan bozulan çocuk kavramına önem verdi. Özellikle aile içi çatışmaların çocukluk çağı travmalarına neden olmaktadır. Bu travmaların ergenlik dönemi içinde daha büyük psikolojik sorunlara yol açtığı ve sonrasında kişilik bozukluğu sorununa sebep olabileceği konusunda dikkatleri toplamaya çalıştı.

HER SORUN BİR FIRSATTIR

Çocuk ve ergen sorunları çözümü için mutlaka bir pedagog yardımı alın. Çocuk ve ergen grupların birbirleri ve sosyal çevreyle (aile, iş, okul vb.) uyumunu sağlamak, iletişime dair yaşadığı problemlerin çözümleri konusunda destek almaktan çekinmeyin. Unutmayın ki çocukluk ve ergenlik dönemlerinde yaşanan sorunlara hızlı müdahale edilmesi önemlidir. Problemin çözümü geciktiğinde çocuk ve ergenlerin gelişim ile ilgili bölümlerinde hasar meydana gelecek ve kişilik gelişimi süreçlerinde sorunlar meydana gelecektir.

Çocuk ve Ergen Danışmanı

Danışan Yorumları

 • Hocam öncelikle size teşekkürler ederiz. Çocuğum Utku'ya 2 aylık süreçte vermiş olduğu pedagojik destek, aile içerisinde fazlasıyla iyi yanıtlar verdi. Şu anda çocuğumuzla gerçekten mutluyuz. İyi ki sizinle tanışma fırsatımız oldu. Ailem ile birlikte mutluluğumuzu dile getirmek istedim. Tekrardan teşekkür ederim.
  U******* K******* Adana
 • 2012'li çocuğumda akranlarına göre değişik davranışları, iletişim bozukluğu, dikkat dağınıklığı ve en önemlisi sürekli şiddet içeren hareketleri vardı. Uzunca araştırma  yapıp Adana'da iyi hoca olarak tavsiye edilen hocamızı buldum. Karşılama ve sohbet muhteşem geçti. Seanslarımızda çocukta çevreninde farkına vardığı sakinlik, uyumluluk ve saygı gözlemledik. Ama tabi ki bitmedi. Pedagojik zor süreçler bizleri bekliyor. Çocuğumuzun sorunlarının çözümünde ailenin de yapması gerekenlere dikkat çekti hoca. Sorunların giderilmesine siz seansa alarak adım atın gerisini hocamız titizlikle yapiyor.
  E******* D******* Mersin
 • Geçen yıl çocuğumuzun okulundan aldığımız şikayetlerle Halil hocaya gittik. Pedagoji seansların ardından çocuğumdaki değişiklik hepimizi gerçekten ziyadesiyle mutlu etti. Şimdi daha sakin ve okulundan hala şikayet almadık. Size sonsuz teşekkür ederiz.
  G******* K******* Osmaniye
 • Öncelikle hocamıza canı gönülden teşekkürü bir borç bilirim. Kızımız 1.sınıfta ve çok zor bir süreçten geçiyorduk. Bu süreçteki ilgisi ve alakasıyla daha kolay atlattık. Normalde 60 dakika olan süreyi fazlasıyla geçtik. Buna rağmen yinede tüm özverisiyle dinledi. Biz ebeveyinler olarak eksikliklerimizin farkındalığını sağladı ve bu süreci kısa sürede ve daha kolay atlattık. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

  A******* Ö******* Mersin
 • Yorum ve açıklamalarınızı bir çok insana karşılık beklemeden paylaşıyor olmanız duyarlı ve hassas bir uzman olduğunuzu açıkça ortaya koyuyor. Zaten siz gerçekten işini severek yapan bir insansınız. Tekrar dile getirmek geldi içimden.
  S******* B******* Adana

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZLERİ

Adana Çocuk Pedagog

Atatürk cad. Özel Adana Hastanesi 14. Kat

Mersin Çocuk Pedagog

Barbaros mah. 2. Çevre Yolu Üzeri

Kahramanmaraş Çocuk Pedagog

Kız İmam Hatip Lisesi Karşısı Dulkadiroğlu

Osmaniye Çocuk Pedagog

Masalpark Karşısı Merkez Osmaniye

Gaziantep Çocuk Pedagog

Anneler Parkı Civarı İbrahimli

Bir pedagog ihtiyacınız mı var?

(0531) 784 76 50 numarayı arayın ve öngörüşme yapıp randevü alın.

Open chat
error: Uyarı: Bu Sayfa Kopyalamaya Karşı Korumalıdır!