(0531) 784 76 50

Doğru Eş Seçimi, Nişanlılık Sorunları, evlilik terapisi, Bağımlı İlişkiler, Onaylanmayan Evlilik, Uyumsuz Evlilikler, İkinci Evlilik Sorunları,

İletişim Problemleri, Öfke Patlamaları, Şiddetli Geçimsizlik, Tartışma ve Kavgalar, Sevgide Azalma ve İlgisizlik, Gelin Kaynana Sorunları

Aşırı Kıskançlık, İlgisizlik, Duygusal Kopukluk, Güvensizlik, Aldatılma, Aldatmada Başa Çıkma Yöntemleri, Yeniden Toparlanma.

Ayrılma İsteği, Sorumsuzluk, Kumar, Alkol, Şiddet, Aldatma, Boşanma Sonrası Eşlerin ve Çocukların Uyumu, Yeniden Birleşme

Aile ve Evlilik Terapisi

Güvene Dayalı Uzun Süreli ilişkiler İçin

Halil Özgen’in bugüne kadar 8.000’den fazla aile ile yaptığı evlilik terapisi çalışmaları sonucunda, eşler birbirleri ve çocukları ile yaşadıkları sorunların çözümünde daha istekli ve aktif hale gelmeyi başardılar. Evliliklerde eş seçiminin öneminden dolayı “Evlilik Okulu” projesini hayata geçirdi ve nişanlı çiftlere evlilik yaşamlarında karşılaşabilecekleri iletişim problemleri ve çatışmaları olumlu yönde çözmelerine yardımcı oldu.

Hak Ettiğiniz Aşkı Yaşayın

Evlilik Atölyesi” çalışmalarını başlatarak ailelerin sağlıklı ve kalıcı ilişkiler geliştirmelerine, pratik beceriler öğrenmelerine destek oldu. Aldatma, gelin-kaynana ilişkileri ve arkadaşlar gibi üçüncü taraf ilişkilerde karşılaşılan güven problemlerinin oluşturduğu hasarın giderilmesini, evliliğin yeniden yapılandırılmasını sağladı.

HER SORUN BİR FIRSATTIR

Çiftler ilişkilerini daha iyiye götürmek adına çok fazla çaba harcamaz. Problemli evliliklerde eşler genellikle sorunları çözmekten kaçınır. Ancak evlilikte yaşanan sorunlar çiftin birbirlerine olan bağlılıklarını güçlü kılmaya fırsattır. Aile sorunlarından kurtulmak istiyorsanız mutlaka evlilik danışmanı yardımı alın.

Mutluluğunuzu daha fazla ertelemeyin

Hocamız aile içi iletişimleri harekete geçirerek mutlu bireyler oluşturmak, evlilik çatısı altındaki çiftlerin, çocuk ve ergenlerin birbirleri ve sosyal çevreyle (aile, iş, okul vb.) uyumunu sağlamak, iletişime dair yaşadığı problemlerin çözümleri hakkında aileyi olumlu yönde desteklemektedir.

Aile ve Evlilik Terapisti

Danışan Yorumları

 • Süresini 60 dakika olarak belirlememize rağmen neredeyse her görüşmemizde 90 dakikayı bulan seanslarımız 🙂 sırasında son derece sabırlı ve anlayışlı davranan çift terapisti hocamla sohbet etmek kendimi her seferinde iyi hissettirdi. Yaşadıklarımı rahatça ifade edebildiğimi ve anlaşıldığımı hissettiğimi söyleyebilirim.
  N******* T******* Adana
 • Sayın Halil Özgen hocamızla tanışmadan önce eşim ile ailesi ve arkadaşları yüzünden boşanma evresine ulaşmıştık. Artık ayrı evlerde yaşamaya başlamıştık. Hocamız 30 günden daha kısa sürede bizi tekrar birleştirdi. Keyfimiz yerinde. Kesinlikle en harika aile danışmanı olduğunu söyleyebilirim.
  E******* C******* Mersin
 • Hoamın evlilik terapisi seansları sayesinde ailemi toparladım. Bence evlilik danışmanı olarak fazla söze gerek yok. Benim hayatımda çok önemli olan sorunumumu aile danışmanı hocam ile kolayca aştım.
  B******* G******* Osmaniye
 • Beni iyi hissettiren tek adres evlilik danışmanı Halil hocam diyebilirim. Yeni evlendim ve bu zorlu süreci en iyi şekilde yönetmemin sebebi sizsiniz hocam. Umudumu yitirdiğim anlarda evlilik sorunlarımda desteğinizi hiçbir zaman esirgemediniz. Herşey sizinle güzel. Teşekkür ederim.
  G******* K******* Gaziantep
 • Kahramanmaraş da aile danışmanı olarak işini gerçekten iyi yapan hocadır diyebilirim. Sorunlarınızı gerçekten anlayan ve seanslarında sizi ruhsal çöküntünüzden uzaklaştıran evlilik terapisi almak istiyorsanız Halil hocayla tanışın.
  A******* Ç******* Kahramanmaraş
 • Buraya yazmaya yetmeyecek kadar bize yardımı dokunan hocamı ölene kadar unutmayacağım ve dua edeceğim. Tek kelimeyle mükemmel bir terapist. Aklınızda hiç soru olmasın. Zaten ilk seansa gidince ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  M******* A******* Gaziantep
 • Adana da aile danışmanı olan Halil hocayla iyi ki tanıştık. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 2 çocuk annesiyim. Evliliğimize yabancı kadın girmişti. Eşim hocamızla konuştuktan sonra iyi yönde değişimler göstermeye başladı. Aldatmasının evlilikte en büyük hata olduğunu kavradı. Kimse aldatılmayı hak etmiyor. Kendisiniz aile danışmanlığı seansları sayesinde düzeldik. 2020 güzelliklerle gelsin. Dünya tatlısı 2 çocuğumuzla mutluluklar bizi beklesin.
  A******* T******* Adana
 • Maraş da evlilik danışmanı olan hocamızın engin bilgisi ve tecrübesi ile evliliğimizde aşamadığımız problemleri birer birer aştık. Sorunların çözümlerini görmemizi sağladı. İyi ki tanıdık sizi. Herşey adına minnettarız.
  M*******B******* Kahramanmaraş
 • İster whatsapptaki paylaşımlarınız olsun, ister sizden aile danışmanlığı seanslarında aldığım tavsiyeler olsun, tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.
  A******* D******* Osmaniye
 • Sevgili Halil hocam. Sizinle kısa bir dönemde görüşme fırsatım oldu. Bir evlilik terapisti olarak hayatıma dokunduğunuz ve farkındalığımı arttırdığınız için çok teşekkür ederim. Güzel günlerde görüşmek ümidi ile. İyi ki tanıdım sizi.
  L******* Ö******* Gaziantep
 • Halil hocam sizinle uzun zamandır seyrek aralıklarla da olsa görüşüyoruz. Önce evlilik danışmanlığı ile başlamıştık. Evliliğim bitti evet ama bu sizin başarısızlığınız değil. Evliliğin çok önce benim için bitmesinden kaynaklıydı. Ki siz çoktan biten evliliğimi bir süre daha sürdürmemi sağlamıştınız. Sonrasında ise bireysel danışmanınız olarak geldim size tekrar. Kendime bile itiraf edemediğim şeyleri sizinle paylaşabilmek oldukça iyi geldi bana. Hala takip ediyor ve hala bana destek oluyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum size.

  M*******Ö******* Adana
 • Evliliğimde zor günlerden geçtiğim dönemlerde desteğinden inanılmaz güç aldığım insan. Teşekkürler. Çünkü siz asla seans bitince danışmanlık biter diyen biri değilsiniz. Bir telefon kadar yakınsınız. Bana çok şey kattınız. Kendimi bulma yolculuğumda en büyük katkı sağlayanım oldunuz. Çok ama çok teşekkür ederim.
  M******* S******* Adana
 • Kahramanmaraş'ta iyi bir evlilik ve ilişki terapisti ararken çıktı Halil hoca karşıma. Yorumları okudum, internet sayfasını inceledim. Evlilik okulu kurucusu. Bize ışık tutsa tutsa bu hoca ışık tutar, diyerek ilk randevuyu aldım. Çalışıp okula da gittiğim için sağolsun akşam geç saate kadar bizi bekledi. Yöntemi tavrı öyle profesyonelce ki ordan çıktığınızda aslında biz sadece uzaya boş kelimeler gonderiyormuşuz diyorsunuz. Sayesinde gerçekten nasıl dinlenir ve nasıl ifade edilir öğrendik.
  E******* C******* Kahramanmaraş
 • Eşim de ben de aile danışmanlığı süreçlerinde kendimizi sorguladık. Doğmatik tavırları var Halil hocanın. Sil baştan sorguya çekiyorsun kendini ve yolu kendi kendine buluyorsun. O sadece sizi gözlemliyor ve sonunda ışık tutuyor. Sonuç mu? Mutlu bir yuvam var. Birbirimizi anlayıp dinleyebiliyoruz artık ve bir oğlumuz daha oldu. Etrafımızdaki herkese de öneriyoruz. İyi ki tanıdım dediklerimden. Sağolsun varolsun.
  E******* C******* Gaziantep

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZLERİ

Adana Evlilik Terapisi & Aile Terapisti

Atatürk cad. Özel Adana Hastanesi 14. Kat

Mersin Evlilik Terapisi & Aile Terapisti

Barbaros mah. 2. Çevre Yolu Üzeri

Kahramanmaraş Evlilik Terapisi & Aile Terapisti

Kız İmam Hatip Lisesi Karşısı Dulkadiroğlu

Osmaniye Evlilik Terapisi & Aile Terapisti

Masalpark Karşısı Merkez Osmaniye

Gaziantep Evlilik Terapisi & Aile Terapisti

Anneler Parkı Civarı İbrahimli

Evlilik ve çift terapisti mi arıyorsunuz?

İlişki sorunlarınıza çözüm arıyorsanız (0531) 784 76 50 arayın ve çift terapisti Halil Özgen hoca ile öngörüşme yapıp randevu alın.

Open chat
error: Uyarı: Bu Sayfa Kopyalamaya Karşı Korumalıdır!